Jana Fiľová
Asistent predaja
Tel.: +421 917 700 500
j.filova@motor-car.sk
Contact Person for: Osobné vozidlá - predaj, Úžitkové vozidlá - predaj
Gabriela Záriková
Asistentka popredajných služieb
Tel.: +421917 700 500
g.zarikova@motor-car.sk
Oliver Kobetič
Vedúci predaja vozidiel
Tel.: +421 917 700 500
o.kobetic@motor-car.sk
Contact Person for: Osobné vozidlá - predaj, Úžitkové vozidlá - predaj
Daniela Bučiová
Predajca osobných vozidiel
Tel.: +421 917 700 500
d.buciova@motor-car.sk
Contact Person for: Osobné vozidlá - predaj
Ladislav Holop
Predajca osobných vozidiel
Tel.: +421 917 700 500
l.holop@motor-car.sk
Contact Person for: Osobné vozidlá - predaj
Martin Záhorský
Predajca osobných vozidiel
Tel.: +421 917 700 500
m.zahorsky@motor-car.sk
Contact Person for: Osobné vozidlá - predaj
Maroš Brna
Predajca jazdených vozidiel
Tel.: +421 917 700 500
m.brna@motor-car.sk
Contact Person for: Osobné vozidlá - predaj
Dávid Kucirka
Predajca jazdených vozidiel
Tel.: +421 917 700 500
d.kucirka@motor-car.sk
Contact Person for: Osobné vozidlá - predaj
Michal Petrik
Predajca jazdených vozidiel
Tel.: +421 917 700 500
m.petrik@motor-car.sk
Contact Person for: Osobné vozidlá - predaj
Niko Šoltés
Predajca jazdených vozidiel
Tel.: +421 917 700 500
n.soltes@motor-car.sk
Contact Person for: Osobné vozidlá - predaj
Viliam Košara
Predajca úžitkových vozidiel
Tel.: +421 917 700 500
v.kosara@motor-car.sk
Contact Person for: Úžitkové vozidlá - predaj
Peter Jurko
Servisný poradca
Tel.: +421917 700 500
p.jurko@motor-car.sk
Contact Person for: , Úžitkové vozidlá - predaj
Martin Lukačko
Servisný poradca
Tel.: +421917 700 500
m.lukacko@motor-car.sk
Peter Magyar
Servisný poradca
Tel.: +421917 700 500
p.magyar@motor-car.sk
Csaba Pósa
Garančný technik
Tel.: +421917 700 500
c.posa@motor-car.sk
Štefan Jászai
Predaj náhradných dielov
Tel.: +421917 700 500
s.jaszai@motor-car.sk
Róbert Méder
Predaj náhradných dielov
Tel.: +421917 700 500
r.meder@motor-car.sk
Richard Butkovský
Poistné udalosti
Tel.: +421917 700 500
r.butkovsky@motor-car.sk
Roman Sedlaček
Poistné udalosti
Tel.: +421917 700 500
r.sedlacek@motor-car.sk
Róbert Haško
Zapožičiavanie vozidiel

r.hasko@motor-car.sk
Contact Person for: Osobné vozidlá - predaj, Úžitkové vozidlá - predaj
Ľubica Kobetičová
Leasingový špecialista
Tel.: +421 918 500 242
l.kobeticova@motor-car.sk
Contact Person for: Osobné vozidlá - predaj, Úžitkové vozidlá - predaj
Sebastián Nagy
Produktový expert
Tel.: +421 917 700 500
s.nagy@motor-car.sk